Blog

2608-2016

Doğal gazı bina içi (daire içi) tesisatlarında kullanım yerlerine ulaştırmak, tesisatçılar için rijit boru ve fitingslerin kullanımından kaynaklanan pek çok nedenden ötürü hep sıkıntılı bir konu olmuştur. Bu malzemeler kullanılarak yapılan klasik bina içi doğalgaz tesisatları, zaman ve işçilik maliyetlerini artırdığı gibi her dönüş noktasında bakım ihtiyacı doğurmaktadır.
Komple paslanmaz çelik malzeme kullanarak ürettiği Indoor-flex gaz hortumlarıyla, müteahhit ve tesisatçılara bina içi doğal gaz tesisatlarındaki gaz dağıtımı ve gazın tüm kullanım yerlerine ulaştırılması için daha esnek, güvenilir ve etkin bir çözüm getiriyor!

 

Indoor-flex, rijit boru bağlantılarına kıyasla mükemmel bir performans ve tesisat avantajı sunar. Ek parçaya gerek duymayan yapısı ve yüksek esneklikte doğal gaz dağıtım sistemi olmasının yanı sıra, deprem riski yüksek bölgelerde de kullanıcı güvenliği açısından üstün özellikler taşıyan bir sistemdir.

Avrupa Standardı EN 15266’ya uygun olarak üretilen sistem, Amerika ve Japonya'da 30, Avrupa'da ise 3 yıldır güvenle kullanılıyor!
 

Indoor-flex Bina İçi Tesisat Hortumunun Avantajları

Indoor-flex sistemi, geleneksel uygulamalara kıyasla; taşıma, ölçme, kesme, diş çekme, boru sabitleme ve bağlama gibi yoğun iş gücü gerektiren konularda büyük avantajlar sunar!

 

Taşıması kolay

1) Taşıması kolaydır!

Indoor-flex hafiftir! Montajı yapılacak yere bir kişi tarafından kolayca taşınabilir! Ayrıca az yer tuttuğu için depolama alanından da tasarruf sağlar!

 

İşçilikten tasarruf

2) İşçilikten tasarruf sağlar!

Indoor-flex pratiktir! Daire içi doğal gaz tesisatını, rijit boru kullanılan geleneksel sistemlere oranla çok daha hızlı yapar ve zamandan kazanırsınız!

 

Kurulumu kolay

3) Kurulumu kolaydır!

Indoor-flex sistemi, basit kesme ve sıyırma aparatları kullanılarak kolayca uygulanabilecek pratik bir bağlantı çözümüdür!

 

Güvenli

4) Güvenlidir!

Indoor-flex, esnek yapısı sayesinde deprem riski bulunan bölgelerde rijit boruya kıyasla çok daha güvenlidir!

 

Ekonomik

5) Ekonomiktir!

Indoor-flex ekonomiktir! Taşıma kolaylığı ve pratik yapısı sayesinde size hem nakliyeden hem de işçilikten kazandırır!

 

Dekoratif

6) Dekoratiftir!

Indoor-flex, mutfağınızın güzelliğini bozmaz. Hortumları gizleyen kanallar sayesinde dekoratif bir görüntü sunar!

logo

0(326)618 05 12-0 (507)143 90 06-0(543) 939 39 38 7 /24 Destek Hattı

E:Mail: info@panemmuhendislik.com


* İSKENDERUN MERKEZ ŞUBE :Çay Mahallesi Osman Gazi Caddesi No:9/B İSKENDERUN/HATAY * SAMANDAĞ ŞUBEMİZ :Yeni Mahalle Sait Karaali Caddesi Kiraz Apt. No:19 (Samandağ Ziraat Odası Yanı) SAMANDAĞ/HATAY HATAY


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.