HİZMETLERİMİZ

HATAY' da Isıtma ve Soğutma sektöründe lider olan firmamız Merkezi ısıtma sistemlerinde Türkiye'de söz sahibidir. En çok tercih edilen Yoğuşmalı Duvar Tipi Kazanları ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

 

   Tecrübeli mühendis kadrosu ile Hatay İskenderun' da hizmet veren firmamız ısıtma ve soğutma alanlarında birbirinden değerli birçok referansa sahiptir.

   Merkezi ısıtma sistemlerinde doğalgaza geçiş zorunluluğu gelmektedir. Bu zorunluluk sonucunda dönüşüm yapacak her binanın ciddi bir yatırım maliyeti oluşmaktadır. Uzun yıllar kullanılacak olan bu sistemde doğru cihazı seçmek ise en önemli faktör olacaktır. Geçmişte çelik kazan yada döküm kazanların bulunması ve yoğuşmalı duvar tipi kaskadların olmayışı insanları kullanırken ekonomik olmayan ama mecburen alınan sistemlere yönlendiriyordu. Günümüzde Kazanlar artık kombi boyutlarına yakın olup duvara yan yana kaskad şeklinde montaj edilebiliyor ve ciddi anlamda yakıt ekonomisi sağlıyorlar. Bu ilk yatırım maliyeti diğer sistemlere göre biraz daha pahalı olan kaskad sistemler çok kısa sürede aradaki farkı amorti edip daha sonraki yıllarda binaların yakıt giderlerini azaltıyorlar.

logo

0(326)618 05 12-0 (507)143 90 06-0(543) 939 39 38 7 /24 Destek Hattı

E:Mail: info@panemmuhendislik.com


* İSKENDERUN MERKEZ ŞUBE :Çay Mahallesi Osman Gazi Caddesi No:9/B İSKENDERUN/HATAY * SAMANDAĞ ŞUBEMİZ :Yeni Mahalle Sait Karaali Caddesi Kiraz Apt. No:19 (Samandağ Ziraat Odası Yanı) SAMANDAĞ/HATAY HATAY


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.